360° Boroskop przegubowy Z sondą 6 mm FLX-G60
- Opis:__________
- Zapytanie
Opis:__________
360° Boroskop przegubowy Z sondą 6 mm FLX-G60
Aplikacja
- Endoskop przegubowy 360° służy do inspekcji statków powietrznych, turbiny, spoiny, silniki, silniki i p Obsługuje zapis wideo, zdjęcie zrobione, Powiększenie obrazu, zamrożenie obrazu, obrót obrazu, funkcja linijki analogowej i wodoodporny IP 67.
- Jednostki te są wyposażone w rurkę wprowadzającą, która umożliwia przeglądanie i rejestrowanie każdego szczegółu kontroli w zakresie 360°, kąt gięcia do 180° w zależności od długości. Rurka wprowadzająca (6mmm on) jest wodoodporny IP67 i zawiera 6 diod LED zapewniających spójne oświetlenie.
- 5-calowy wyświetlacz LCD z częścią sterującą z wideo (MP4) i obraz (JPG) przechwytywanie inspekcji zapisywane bezpośrednio w 32G TF, a akumulatory litowe 3000 mAh zapewniają 5 godzin ciągłej pracy.
| Żądanie środowiska | |
| Temperatura pracy. | -10℃-50 ℃, nie ma potrzeby wstępnego podgrzewania (dostosowane do -40 ℃ -85 ℃) |
| Temperatura pracy sondy. | -20℃-70℃ (dostosowana temp.) |
| Temperatura przechowywania. | -30℃-50 ℃ |
| Wilgotność względna | maks. 90%, bez kondensacji |
| Wodoodporny | Rurka wprowadzająca IP67 |
| Gospodarz | |
| Pomiary | 350*155*59mm |
| Czas pracy baterii | ≧ 4 godziny |
| Waga | 1kg,z walizką:5kg |
| Wyświetlacz | 5 calowy wyświetlacz LCD IPS HD |
| Rozdzielczość wyświetlacza | 1024X768 |
| Obsługa kart TF | 32GB(maks. 128 GB) |
| Wyjście wideo | Interfejs HDMI HD |
| Sonda | |
| Typ oświetlenia | 6szt. regulowane światło LED(8-ściemnianie poziomu), ≧10 000 luksów |
| Widok kąta | 120°(domyślny) |
| Głębia ostrości | 8mm-150 mm (domyślny); |
| Piksele | 1 milion pikseli |
| Średnica zewnętrzna | 6 mm |
| Długość rurki wkładanej | 1 M (1-8 metry opcjonalne) |
| System/oprogramowanie | |
| system operacyjny | WES |
| Format wideo/obrazu | MP4/JPEG-a(.JPG) |
| Kontrola obrazu | Zamrażanie, powiększanie, zrób zdjęcie, zapis wideo, trzepnięcie, funkcje linijki analogowej |
| Brzęczenie | 4x~5x |
| Język systemu | Angielski niemiecki hiszpański francuski włoski japoński chiński |
https://www.linkedin.com/in/eason-flexi-a944a297/
| Branża endoskopowa Endoskop przemysłowy Endoskopia Przemysłowa Endoskop przemysłowy Endoskop przemysłowy Endoskop przemysłowy endoskop przemysłowy Endoskopy przemysłowe Endoskop przemysłowy Endoskop przemysłowy Endoskop przemysłowy Endoskop przemysłowy Endoskopy przemysłowe Endoskop przemysłowy Endoskop przemysłowy Endoskop przemysłowy Garbnik przemysłowy Endoskopia przemysłowa Endoskop przemysłowy Endoskopy przemysłowe Endoskop przemysłowy Endoskop przemysłowy Endoskopy przemysłowe Endoskopia przemysłowa Endoskopy przemysłowe Badania nadzoru przemysłowego Endoskop przemysłowy Endoskop przemysłowy Endoskop przemysłowy Endoskop przemysłowy Endoskop przemysłowy endoskop przemysłowy Endoskop przemysłowy Endoskop przemysłowy Endoskop przemysłowy Endoskop przemysłowy Endoskop przemysłowy |























