360° Endoskop przegubowy z sondą 3,9 mm FLX-G39
- Opis
- Zapytanie
Opis
360° Endoskop przegubowy z sondą 3,9 mm FLX-G39
Aplikacja
- Endoskop przegubowy 360° służy do inspekcji statków powietrznych, turbiny, spoiny, silniki, silniki i p Obsługuje zapis wideo, zdjęcie zrobione, Powiększenie obrazu, zamrożenie obrazu, obrót obrazu, funkcja linijki analogowej i wodoodporny IP 67.
- Jednostki te są wyposażone w rurkę wprowadzającą, która umożliwia przeglądanie i rejestrowanie każdego szczegółu kontroli w zakresie 360°, kąt gięcia do 180° w zależności od długości. Rurka wprowadzająca (9mmm on) jest wodoodporny IP67 i zawiera diody LED zapewniające stałe oświetlenie.
- 5-calowy wyświetlacz LCD z częścią sterującą z wideo (MP4) i obraz (JPG) przechwytywanie inspekcji zapisywane bezpośrednio w 32G TF, a akumulatory litowe 3000 mAh zapewniają 5 godzin ciągłej pracy.
| Żądanie środowiska | |
| Temperatura pracy. | -10℃-50 ℃, nie ma potrzeby wstępnego podgrzewania (dostosowane do -40 ℃ -85 ℃) |
| Temperatura pracy sondy. | -20℃-70℃ (dostosowana temp.) |
| Temperatura przechowywania. | -30℃-50 ℃ |
| Wilgotność względna | maks. 90%, bez kondensacji |
| Wodoodporny | Rurka wprowadzająca IP67 |
| Gospodarz | |
| Pomiary | 350*155*59mm |
| Czas pracy baterii | ≧ 4 godziny |
| Waga | 1kg,z walizką:5kg |
| Wyświetlacz | 5 calowy wyświetlacz LCD IPS HD |
| Rozdzielczość wyświetlacza | 1024X768 |
| Obsługa kart TF | 32GB(maks. 128 GB) |
| Wyjście wideo | Interfejs HDMI HD |
| Sonda | |
| Typ oświetlenia | Zintegrowane oświetlenie LED z możliwością regulacji(8-ściemnianie poziomu) |
| Widok kąta | 120°(domyślny) |
| Głębia ostrości | 8mm-120 mm (domyślny); |
| Piksele | 1 milion pikseli |
| Średnica zewnętrzna | 3.9 mm |
| Długość rurki wkładanej | 1 M (1-6 metry opcjonalne) |
| System/oprogramowanie | |
| system operacyjny | WES |
| Format wideo/obrazu | MP4/JPEG-a(.JPG) |
| Kontrola obrazu | Zamrażanie, powiększanie, zrób zdjęcie, zapis wideo, trzepnięcie, funkcje linijki analogowej |
| Brzęczenie | 4x~5x |
| Język systemu | Angielski niemiecki hiszpański francuski włoski japoński chiński |
https://www.linkedin.com/in/eason-flexi-a944a297/
360° Przemysł endoskopowy
360° Endoskop przemysłowy
360° Endoskopia przemysłowa
360° Endoskop przemysłowy
360° Endoskop przemysłowy
360° Endoskop przemysłowy
360° Endoskop przemysłowy
360° Endoskopy przemysłowe
360° Endoskop przemysłowy
360° Endoskop przemysłowy
360° Endoskop przemysłowy
360° Endoskop przemysłowy
360° Endoskopy przemysłowe
360° Endoskop przemysłowy
360° Endoskop przemysłowy
360° Endoskop przemysłowy
360° Garbnik przemysłowy
360° Endoskopia przemysłowa
360° Endoskop przemysłowy
360° Endoskopy przemysłowe
360° Endoskop przemysłowy
360° Endoskop przemysłowy
360° Endoskopy przemysłowe
360° Endoskopia przemysłowa
360° Endoskopy przemysłowe
360° Badania nadzoru przemysłowego
360° Endoskop przemysłowy
360° Endoskop przemysłowy
360° Endoskop przemysłowy
360° Endoskop przemysłowy
360° Endoskop przemysłowy
360° Endoskop przemysłowy
360° Endoskop przemysłowy
360° Endoskop przemysłowy
360° Endoskop przemysłowy
360° Endoskop przemysłowy
360° Endoskop przemysłowy




















