360° Artikulera borescope med 6mm sond flx-g60
- Beskrivning
- Förfrågan
Beskrivning
360° Artikulera borescope med 6mm sond flx-g60
Ansökan
- The 360° articulated endoscope is for the inspection of aircraft, turbiner, svetsar, motorer, motorer och p Den stöder videoinspelning, bildfäste, Bildförstoring, bildfrysning, bildrotation, analog linjalfunktion och vattentät IP 67.
- Dessa enheter har ett insticksrör som visar och fångar varje detalj av din inspektion med 360° artikulation, böjvinkel upp till 180° beroende på olika längder. Insättningsröret (6mm henne) is waterproof IP67 and contains 6pcs LED lights to provide consistent illumination.
- 5-tums LCD-skärm med kontrolldel med video (Mp4) och bild (Jpeg) fånga dina inspektioner sparade direkt till en 32G TF Och de uppladdningsbara 3000maH litiumbatteripaketen ger 5 timmars kontinuerlig drift.
| Miljöförfrågan | |
| Arbetstemp. | -10℃-50 ℃, inget behov av förvärmning (anpassad -40℃-85℃) |
| Sond arbetstemp. | -20℃-70 ℃ (anpassad temp.) |
| Förvaringstemp. | -30℃-50 ℃ |
| Relativ luftfuktighet | max 90%,Ingen kondens |
| Vattentät | Insättningsrör IP67 |
| Värd | |
| Mått | 350*155*59mm |
| Batteriets arbetstid | ≧ 4 timme |
| Vikt | 1kg,med resväska:5kg |
| Visa | 5 tum IPS HD LCD |
| Skärmupplösning | 1024X768 |
| Stöd för TF-kort | 32GB(max 128GB) |
| Videoutgång | HDMI HD-gränssnitt |
| Sond | |
| Typ av belysning | 6pcs adjustable LED light(8-jämnt dimning), ≧10,000 lux |
| Vy över vinkeln | 120°(standard) |
| Skärpedjup | 8mm-150mm (standard); |
| Pixels | 1 miljoner pixlar |
| Ytterdiameter | 6 mm |
| Insatsrörets längd | 1 m (1-8 meter tillval) |
| System/mjukvara | |
| OS | WES |
| Video/bildformat | MP4/JPEG(.JPG) |
| Bildkontroll | Frysning, zoomning, ta bild, videoinspelning, flip, analoga linjalfunktioner |
| Zoom | 4x~5x |
| Systemspråk | Engelska Tyska Spanska Franska Italien Japanska Kinesiska |
https://www.linkedin.com/in/eason-flexi-a944a297/
| Công nghiệp nội soi ינדוסטריאַל ענדאָסקאָפּע Industri Endoskopi Industriali Endoscopio Ipari endoszkóp Βιομηχανικά ενδοσκόπιο Endoscopio industrial Промислові ендоскопа Diwydiannol endosgop Endüstriyel Endoskop Endoscope อุตสาหกรรม Industrial endoskop Priemyselné endoskopy Индустријски Ендосцопе Industrial endoskop Industriellt endoskop Industrial Tann Индустриски ендоскопската Industrial endoscop Pramonės endoskopų Industriellt endoskop Industrijski endoskop Průmyslové endoskopy Industriële Endoscopie Endoscopi industrial Industrial tähystystutkimusten Industrial Endoscope Endoscope industriel Промышленные эндоскопа Industrie Endoskop Industrial endoskop 산업용 내시경 Industrial Endoskop Промишлени ендоскоп Industrial Endoscope Tionscail Endoscope المنظار الصناعية |






















