360° Csuklós boroszkóp 6 mm-es FLX-G60 szondával
- Leírás
- Vizsgálat
Leírás
360° Csuklós boroszkóp 6 mm-es FLX-G60 szondával
Alkalmazás
- A 360°-os csuklós endoszkóp repülőgépek vizsgálatára szolgál, turbinák, hegesztési varratok, motorok, motorok és p Támogatja a videofelvételt, kép csattanó, Képnagyítás, kép kimerevítése, képforgatás, analóg vonalzó funkció és vízálló IP 67.
- Ezek az egységek behelyező csővel rendelkeznek, amely 360°-os artikulációval áttekinti és rögzíti az ellenőrzés minden részletét, hajlítási szög akár 180°-ig különböző hosszúságtól függően. A bevezető cső (6mmm ő) vízálló IP67, és 6 db LED lámpát tartalmaz az egyenletes megvilágítás érdekében.
- 5 hüvelykes LCD-kijelző vezérlőrésszel, videóval (Mp4) és kép (JPEG) az ellenőrzések rögzítése közvetlenül egy 32 G TF-re mentve. Az újratölthető 3000 maH-s lítium akkumulátorcsomagok pedig 5 órák folyamatos működés.
| Környezeti kérelem | |
| Dolgozó hőmérséklet. | -10℃ -50 ℃, Nincs előmelegítő szükséglet (testreszabott -40 ℃ -85 ℃) |
| Szonda munkakör. | -20℃ -70 ℃ (Testreszabott hőmérséklet.) |
| Tárolási hőmérséklet. | -30℃ -50 ℃ |
| Relatív páratartalom | max 90%, nincs kondenzáció |
| Vízálló | Beillesztési cső IP67 |
| Házigazda | |
| Mérések | 350*155*59mm |
| Akkumulátor munkaidő | ≧ 4 órák |
| Súly | 1kg,bőrönddel:5kg |
| Kijelző | 5 Inch IPS HD LCD |
| Kijelző felbontás | 1024X768 |
| TF kártya támogatás | 32Gb(Max 128 GB) |
| Videó kimenet | HDMI HD interfész |
| Szonda | |
| Megvilágítási típus | 6db állítható LED lámpa(8-szintű tompítás), ≧ 10 000 lux |
| A szög nézete | 120°(mulasztás) |
| Mélységélesség | 8mm-150 mm (mulasztás); |
| Pixelek | 1 millió pixel |
| Külső átmérő | 6 mm |
| A betéti cső hossza | 1 m (1-8 méter opcionális) |
| Rendszer/szoftver | |
| Operációs rendszer | Wes |
| Videó/kép formátuma | Mp4/jpeg(.JPG) |
| Képvezérlés | Fagyasztó, nagyítás, képet készít, videofelvétel, flip, analóg vonalzófunkciók |
| Zoomolás | 4x ~ 5x |
| Rendszernyelv | angol német spanyol francia olasz japán kínai |
https://www.linkedin.com/in/eason-flexi-a944a297/
| Endoszkópos ipar Ipari endoszkóp Ipari endoszkópia Ipari endoszkóp Ipari endoszkóp Ipari endoszkóp ipari endoszkóp Ipari endoszkópok Ipari endoszkóp Ipari endoszkóp Ipari endoszkóp Ipari endoszkóp Ipari endoszkópok Ipari endoszkóp Ipari endoszkóp Ipari endoszkóp Industrial Tann Ipari endoszkópos Ipari endoszkóp Ipari endoszkópok Ipari endoszkóp Ipari endoszkóp Ipari endoszkópok Ipari endoszkópia Endoscopi ipari Ipari felügyeleti tanulmányok Ipari endoszkóp Ipari endoszkóp Ipari endoszkóp Ipari endoszkóp Ipari endoszkóp ipari endoszkóp Ipari endoszkóp Ipari endoszkóp Ipari endoszkóp Ipari endoszkóp Ipari endoszkóp |






















