360° Αρθρωτό σκελετό με αισθητήρα 6mm FLX-G60
- Περιγραφή
- Ερευνα
Περιγραφή
360° Αρθρωτό σκελετό με αισθητήρα 6mm FLX-G60
Εφαρμογή
- The 360° articulated endoscope is for the inspection of aircraft, turbines, welds, engines, motors and p It supports video record, στιγμιότυπο εικόνας, Image enlargement, image freeze, image rotation, analog ruler function and waterproof IP 67.
- These units feature ainsertion tube which view and capture every detail of your inspection with 360° articulation, bending angle up to 180° according to different length. The insertion tube (6μμμ αυτός) is waterproof IP67 and contains 6pcs LED lights to provide consistent illumination.
- The 5inch LCDdisplay with control part with video (MP4) και εικόνα (JPEG) capture of your inspections saved directly to a 32G TF And the rechargeable 3000maH lithium battery packs provide 5 hours continuous operation.
| Environment request | |
| Working temp. | -10℃-50℃, no preheat need(customized -40℃-85℃) |
| Probe working temp. | -20℃-70℃ (customized temp.) |
| Storage temp. | -30℃-50℃ |
| Σχετική υγρασία | max 90%,No condensation |
| Αδιάβροχος | Insertion tube IP67 |
| Host | |
| Measurements | 350*155*59mm |
| Battery working time | ≧ 4 ώρες |
| Βάρος | 1κιλό,with suitcase:5κιλό |
| Επίδειξη | 5 inch IPS HD LCD |
| Display Resolution | 1024X768 |
| TF card support | 32GB(max 128GB) |
| Video output | HDMI HD Interface |
| Probe | |
| Illumination Type | 6pcs adjustable LED light(8-μειωμένη μείωση), ≧10,000 lux |
| View of angle | 120°(default) |
| Depth of field | 8mm-150mm (default); |
| Pixels | 1 εκατομμύρια pixel |
| Outer diameter | 6 mm |
| Length of the insert tube | 1 m (1-8 meters optional) |
| System/software | |
| OS | WES |
| Video/Image format | MP4/JPEG(.Jpg) |
| Image Control | Freezing, ζουμ, τραβώ τη φωτογραφία, video record, flip, analog ruler functions |
| Ανίπταμαι διαγωνίως | 4x~5x |
| System language | English\ German\ Spanish \French\ Italy\ Japanese\ Chinese |
https://www.linkedin.com/in/eason-flexi-a944a297/
| Công nghiệp nội soi ינדוסטריאַל ענדאָסקאָפּע Industri Endoskopi Industriali Endoscopio Ipari endoszkóp Βιομηχανικά ενδοσκόπιο Endoscopio industrial Промислові ендоскопа Diwydiannol endosgop Endüstriyel Endoskop Endoscope อุตสาหกรรม Industrial endoskop Priemyselné endoskopy Индустријски Ендосцопе Industrial endoskop Βιομηχανικό ενδοσκόπιο Industrial Tann Индустриски ендоскопската Industrial endoscop Pramonės endoskopų Βιομηχανικό ενδοσκόπιο Industrijski endoskop Průmyslové endoskopy Industriële Endoscopie Endoscopi industrial Industrial tähystystutkimusten Industrial Endoscope Endoscope industriel Промышленные эндоскопа Industrie Endoskop Industrial endoskop 산업용 내시경 Industrial Endoskop Промишлени ендоскоп Industrial Endoscope Tionscail Endoscope المنظار الصناعية |





















