360° Αρθρωτό ενδοσκόπιο με αισθητήρα 3,9 mm FLX-G39
- Περιγραφή
- Ερευνα
Περιγραφή
360° Αρθρωτό ενδοσκόπιο με αισθητήρα 3,9 mm FLX-G39
Εφαρμογή
- Το αρθρωτό ενδοσκόπιο 360° προορίζεται για την επιθεώρηση αεροσκαφών, τουρμπίνες, συγκολλήσεις, κινητήρες, κινητήρες και p Υποστηρίζει εγγραφή βίντεο, στιγμιότυπο εικόνας, Μεγέθυνση εικόνας, πάγωμα εικόνας, περιστροφή εικόνας, λειτουργία αναλογικού χάρακα και αδιάβροχη IP 67.
- Αυτές οι μονάδες διαθέτουν σωλήνα εισαγωγής που βλέπει και αποτυπώνει κάθε λεπτομέρεια της επιθεώρησής σας με άρθρωση 360°, γωνία κάμψης έως 180° ανάλογα με το διαφορετικό μήκος. Ο σωλήνας εισαγωγής (9μμμ αυτός) είναι αδιάβροχο IP67 και περιέχει φώτα LED για σταθερό φωτισμό.
- Η οθόνη LCD 5 ιντσών με μέρος ελέγχου με βίντεο (MP4) και εικόνα (JPEG) η λήψη των επιθεωρήσεων σας αποθηκεύτηκε απευθείας σε ένα 32G TF και τα επαναφορτιζόμενα πακέτα μπαταριών λιθίου 3000maH παρέχουν 5 ώρες συνεχούς λειτουργίας.
| Περιβαλλοντικό αίτημα | |
| Θερμοκρασία εργασίας. | -10℃-50℃, δεν χρειάζεται προθέρμανση (προσαρμοσμένο -40℃-85℃) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας ανιχνευτή. | -20℃-70℃ (προσαρμοσμένη θερμοκρασία.) |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης. | -30℃-50℃ |
| Σχετική υγρασία | μέγιστο 90%, Χωρίς συμπύκνωση |
| Αδιάβροχος | Σωλήνας εισαγωγής IP67 |
| Πλήθος | |
| Μετρήσεις | 350*155*59mm |
| Χρόνος λειτουργίας μπαταρίας | ≧ 4 ώρες |
| Βάρος | 1κιλά,με βαλίτσα:5κιλά |
| Επίδειξη | 5 ιντσών IPS HD LCD |
| Ανάλυση οθόνης | 1024X768 |
| Υποστήριξη κάρτας TF | 32γιγαμπάιτ(μέγιστο 128 GB) |
| Έξοδος βίντεο | Διασύνδεση HDMI HD |
| Καθετήρας | |
| Τύπος φωτισμού | Ενσωματωμένο φωτιστικό ρυθμιζόμενο φως LED(8-μειωμένη μείωση) |
| Άποψη γωνίας | 120°(αθέτηση) |
| Βάθος πεδίου | 8mm-120 mm (αθέτηση); |
| Pixels | 1 εκατομμύρια pixel |
| Εξωτερική διάμετρος | 3.9 mm |
| Μήκος του σωλήνα εισαγωγής | 1 m (1-6 μέτρα προαιρετικά) |
| Σύστημα/λογισμικό | |
| OS | WES |
| Μορφή βίντεο/εικόνας | MP4/JPEG(.Jpg) |
| Έλεγχος εικόνας | Πάγωμα, ζουμ, τραβώ τη φωτογραφία, εγγραφή βίντεο, αναρρίπτω, αναλογικές λειτουργίες χάρακα |
| Ανίπταμαι διαγωνίως | 4x~5x |
| Γλώσσα συστήματος | Αγγλικά Γερμανικά Ισπανικά Γαλλικά Ιταλία Ιαπωνικά Κινέζικα |
https://www.linkedin.com/in/eason-flexi-a944a297/
360° Ενδοσκοπική βιομηχανία
360° Βιομηχανικό ενδοσκόπιο
360° Βιομηχανική Ενδοσκόπηση
360° Βιομηχανικό Ενδοσκόπιο
360° Βιομηχανικό ενδοσκόπιο
360° Βιομηχανικά ενδοσκόπιο
360° Βιομηχανικό ενδοσκόπιο
360° Βιομηχανικά ενδοσκόπια
360° Βιομηχανικό ενδοσκόπιο
360° Βιομηχανικό Ενδοσκόπιο
360° Βιομηχανικό Ενδοσκόπιο
360° Βιομηχανικό ενδοσκόπιο
360° Βιομηχανικά ενδοσκόπια
360° Βιομηχανικό Ενδοσκόπιο
360° Βιομηχανικό ενδοσκόπιο
360° Βιομηχανικό ενδοσκόπιο
360° Βιομηχανική Βυρσοδεψία
360° Βιομηχανικό ενδοσκοπικό
360° Βιομηχανικό ενδοσκόπιο
360° Βιομηχανικά ενδοσκόπια
360° Βιομηχανικό ενδοσκόπιο
360° Βιομηχανικό ενδοσκόπιο
360° Βιομηχανικά ενδοσκόπια
360° Βιομηχανική Ενδοσκόπηση
360° Ενδοσκοπική βιομηχανική
360° Μελέτες βιομηχανικής επιτήρησης
360° Βιομηχανικό Ενδοσκόπιο
360° Βιομηχανικό ενδοσκόπιο
360° Βιομηχανικό ενδοσκόπιο
360° Βιομηχανικό ενδοσκόπιο
360° Βιομηχανικό ενδοσκόπιο
360° Βιομηχανικό ενδοσκόπιο
360° Βιομηχανικό Ενδοσκόπιο
360° Βιομηχανικό ενδοσκόπιο
360° Βιομηχανικό Ενδοσκόπιο
360° Βιομηχανικό Ενδοσκόπιο
360° Βιομηχανικό ενδοσκόπιο





















