360° 6mm prob FLX-G60 ile Borescope eklemleme
- Tanım
- Sorgu
Tanım
360° 6mm prob FLX-G60 ile Borescope eklemleme
Başvuru
- The 360° articulated endoscope is for the inspection of aircraft, turbines, welds, engines, motors and p It supports video record, resim çekin, Image enlargement, image freeze, image rotation, analog ruler function and waterproof IP 67.
- These units feature ainsertion tube which view and capture every detail of your inspection with 360° articulation, bending angle up to 180° according to different length. The insertion tube (6mm onu) is waterproof IP67 and contains 6pcs LED lights to provide consistent illumination.
- The 5inch LCDdisplay with control part with video (MP4) and image (JPEG) capture of your inspections saved directly to a 32G TF And the rechargeable 3000maH lithium battery packs provide 5 hours continuous operation.
| Environment request | |
| Çalışma sıcaklığı. | -10℃-50℃, no preheat need(customized -40℃-85℃) |
| Probe working temp. | -20℃-70℃ (customized temp.) |
| Depolama sıcaklığı. | -30℃-50℃ |
| Bağıl nem | max 90%,No condensation |
| Su geçirmez | Insertion tube IP67 |
| Host | |
| Measurements | 350*155*59mm |
| Battery working time | ≧ 4 saat |
| Ağırlık | 1kilogram,with suitcase:5kilogram |
| Görüntülemek | 5 inch IPS HD LCD |
| Display Resolution | 1024X768 |
| TF card support | 32Büyük Britanya(max 128GB) |
| Video çıkışı | HDMI HD Interface |
| Probe | |
| Illumination Type | 6pcs adjustable LED light(8-seviye karartma), ≧10,000 lux |
| View of angle | 120°(default) |
| Alan derinliği | 8mm-150mm (default); |
| Pixels | 1 million pixels |
| Outer diameter | 6 mm |
| Length of the insert tube | 1 M (1-8 meters optional) |
| System/software | |
| OS | WES |
| Video/Image format | MP4/JPEG(.JPEG) |
| Image Control | Freezing, yakınlaştırma, fotoğraf çekmek, video record, çevir, analog ruler functions |
| Zum | 4x~5x |
| System language | English\ German\ Spanish \French\ Italy\ Japanese\ Chinese |
https://www.linkedin.com/in/eason-flexi-a944a297/
| Công nghiệp nội soi ינדוסטריאַל ענדאָסקאָפּע Industri Endoskopi Industriali Endoscopio Ipari endoszkóp Βιομηχανικά ενδοσκόπιο Endoscopio industrial Промислові ендоскопа Diwydiannol endosgop Endüstriyel Endoskop Endoscope อุตสาหกรรม Industrial endoskop Priemyselné endoskopy Индустријски Ендосцопе Industrial endoskop Endüstriyel endoskop Industrial Tann Индустриски ендоскопската Industrial endoscop Pramonės endoskopų Endüstriyel endoskop Industrijski endoskop Průmyslové endoskopy Industriële Endoscopie Endoscopi industrial Industrial tähystystutkimusten Industrial Endoscope Endoscope industriel Промышленные эндоскопа Industrie Endoskop Industrial endoskop 산업용 내시경 Industrial Endoskop Промишлени ендоскоп Industrial Endoscope Tionscail Endoscope المنظار الصناعية |





















